Horoskop týdne od 26. března do 1. dubna 2018

Horoskop týdne od 26. března do 1. dubna 2018

Poslední březnový týden je z hlediska mundánních konstelací ( platných pro celý svět ) velmi náročný, jelikož Slunce bude postupovat ekliptikou stejně jako v minulém týdnu v napětí s Marsem ( v kvadrátu ). Minulý týden jsem odhadoval, že dojde k požárům, k výbuchům a k teroristickým činům a bohužel nejinak to zřejmě bude i v tomto týdnu. Z globálního hlediska však může být ještě hůře, jelikož Mars dostihne na své pouti ekliptikou Saturna ve znamení Kozoroha a to na stupni ekliptiky, který bude v kvadratuře se Sluncem a v sobotu 31. března se navíc ještě přidruží a poloviční kosmický kříž vytvoří Luna ve znamení Vah a navíc k tomu dojde v době úplňku, což projevům ještě dodá „grády“ ! Výsledkem může být velmi proměnlivé klima v přírodě i v mezilidských vztazích, pravděpodobná jsou řádění živlů přírodních i teroristických. Vyloučit nelze zemětřesení, výbuchy sopek, vlny tsunami a pokusy rozdmýchat doutnající válečné konflikty. Na straně druhé Venuše v následujících dnech vytvoří konjunkci s Uranem ve znamení Berana, a to je konstelace vhodná pro navazování nových obchodních i partnerských vztahů. K této konjunkci však dochází na stupni ekliptiky, která je v opozici na Venuši v horoskopu republiky, takže lze předpokládat vyvalení se nových případů korupce či nevěr významných politiků a osobností našeho státu, zkolabovat mohou některé koncerty a předem domluvené obchody.Pondělí a úterý

Tranzitující a retrográdní Merkur ve znamení Berana vytvoří v těchto dnech kvadraturu s Jupiterem republiky ve znamení Raka a to je konstelace, za které se dají očekávat sporná rozhodnutí soudů nebo arbitráží. Obavy se mohou zmocňovat průmyslníky a podnikatele z probíhajích obchodních a celních válek.

Středa a čtvrtek

Ti, kteří se chystají odjet na Velikonoční svátky by si měli ( pokud mohou ) vybrat pro odjezd spíše středu, jelikož mezi čtvrtkem a sobotou budou působit dramatické konstelace zvyšující pravděpodobnost zpoždění při dojezdech do vytčených destinací.

Pátek až neděle

Tentokráte by pro motoristy mohla být nejhorší sobota, jelikož nastává úplněk za polovičního kosmického kříže mezi Sluncem v Beranu, Lunou ve Vahách a Marsem se Saturnem v Kozorohu. Výsledkem mohou být četné karamboly na cestách i v mezilidských vztazích. Prudké emoce mohou u mnohých vítězit nad zdravým rozumem.

 

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR