Horoskop týdne od 19. do 25. března 2018

Horoskop týdne od 19. do 25.3. 2018

V úterý 20. března v 17.15 hod SEČ přichází astrologický Nový rok, jelikož Slunce na své pouti ekliptikou vstoupí do znamení Berana a celý svět tak dostane nový impulz. Horoskop sestavený pro tento okamžik pak podbarvuje dění na celé Zemi po následující rok. V tomto horoskopu dominují poněkud tvrdší konstelace Beransko – Kozoroží, které naznačují rázná řešení vzniklých problémů mezi jednotlivci či mezi státy a mohou přitom padat ostrá slova a řinčet zbraně. Bude se pravděpodobně dosti válčit, snad pouze lokálně. Řádit bude zemský a ohnivý živel, je zde zvýšená pravděpodobnost, že na Zemi může nastat minimálně jedno velké zemětřesení či opravdu silný výbuch sopky s velkými škodami na majetku i na životech. Z astrokartografického hlediska to může potkat zejména sever Jižní Ameriky, jih Střední Ameriky a Jihovýchodní Asii. Napilno v následujícím roce budou mít lékaři na popáleninách, zubaři, oční lékaři a ortopedi specializující se na kolenní klouby.

V tomto týdnu bude Slunce postupovat ekliptikou v napětí s Marsem ( v kvadrátu ), takže stoupne riziko výbuchů sopek, požárů a teroristických činů. Extrémisté se budou snažit svými výroky a činy rozdmýchat doutnající konflikty, leckde se bude válčit a mnohé státy se mohou na delší dobu rozhádat. Ovšem konflikty se nemusí vyhnout ani znepřáteleným jedincům.Pondělí a úterý

Merkur v přesné konjunkci s Venuší ve znamení Berana přeje zahajování nových a odvážných projektů, komunikace by neměla váznout a obchody by se měly hýbat.

Středa a čtvrtek

Tranzitující Venuše ve znamení Berana vytvoří harmonickou vazbu s Marsem republiky ve znamení Střelce, což by mělo přinést úspěchy našich sportovců a kriminalistů v bojích se svými protivníky.

Pátek až neděle

O víkendu se projeví mundánní kvadrát Slunce s Marsem. Výsledkem pak mohou být četnější karamboly v dopravě i v průmyslu na našem území a ve světě lze očekávat požáry, výbuchy, válečné ataky či teroristické činy. Obzvláště nebezpečná astrologická situace nastává v sobotu odpoledne a večer, kdy bude na ekliptice poloviční kosmický kříž mezi Lunou v Raku, Sluncem v Beranu a Marsem v Kozorohu.Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR