Horoskop týdne od 15. do 21. ledna 2018

Horoskop týdne od 15. do 21. ledna 2018

V hlavní roli na pomyslné astrologické šachovnici se v tomto týdnu ocitne Mars pohybující se znamením Štíra ve velmi napěťových vazbách s planetami v horoskopu naší republiky. Díky tomu lze na našem území očekávat dramatické děje ve společnosti i v přírodě. Naše společnost bude po prvním kole prezidentských voleb silně rozdělená a v mnohých rodinách se povedou urputné, emocemi podbarvené diskuze. Na povrch mohou vyplout utajované informace, které výrazně pozmění rovnováhu sil v boji nejen o prezidentský, ale i o premiérský post. Komplikovanou roli přitom sehrají tajné služby a policie. Možné je i oslabené zdraví či úmrtí známých osobností. Naši veřejnost mohou také pobouřit násilné trestné činy, havárie hromadných dopravních prostředků a odhalené případy korupce. V tomto týdnu mohou přijít i rozsáhlé výpadky počítačových a rozvodných sítí, pozlobit nás mohou i nedostupné bankovní služby. ( Tranzitující Mars v kvadrátech s Lunou, s Uranem a se Saturnem republiky ). Asi nejnebezpečnější konstelace na nás budou působit v pátek 19. ledna, kdy se k tranzitům Marse ještě připojí Luna pohybující se ve třetím dekanu znamení Vodnáře. Na straně druhé v tomto týdnu vytvoří silný Neptun ve znamení Ryb trigon s Merkurem republiky ve znamení Štíra, což přeje jak studiu duchovní literatury tak duchovní praxi a napjatější situaci ve společnosti by mohly poněkud uklidnit svými projevy mravní autority.Pondělí a úterý

Až do středečních 9.32 hod bude ekliptikou postupovat „Superkozoroží konstelace“, jelikož se bude tímto zemským znamením pohybovat 6 z 10 těles Sluneční soustavy, které bere astrologie v potaz zejména – Slunce, Luna, Merkur, Venuše, Saturn a Pluto. Tato konstelace přeje investicím do zboží trvalejší hodnoty nebo zahajování rozvážných a stabilních projektů. To, co bude v těchto dnech započato, by mělo být dlouhodobě fungující.

Středa a čtvrtek

Luna se bude od středečních 9.32 hod pohybovat znamením Vodnáře a ve čtvrtek ve 2.44 hod se k ní přidruží i Venuše. Díky tomu by sevření Kozoroha mohlo oslabovat a lidé by spolu měli uvolněněji komunikovat.

Pátek až neděle

Pátek je z astrologického hlediska pro naši republiku velmi kritickým dnem a zejména na cestách by řidiči pokud možno neměli riskovat a obrnit se rozvahou a trpělivostí. Na straně druhé to jsou díky pozitivnímu vlivu Neptuna dny vhodné pro návštěvy kulturních zařízení a pro studia filosofie či duchovních nauk.

 

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR