Chronoekonomická analýza prosinec 2017

Chronoekonomická analýza prosinec 2017

První dva tři prosincové dny ovlivní dramaticky působící chronom, který může přinést zvraty při obchodování s kryptoměnami nebo s akciemi firem produkujících moderní technologie a do potíží se může dostat letecká doprava.

4. až 9. prosince budou dění na burzách a ve světovém obchodě ovlivňovat vcelku pozitivně působící chronomy, které mohou přinášet nadprůměrné zisky výrobcům sportovního zboží a koncernům vyrábějícím alkoholické i nealkoholické nápoje. Obchody s ropou a s ropnými deriváty by se měly také hýbat, stoupat by měly prodeje nosičů se zvukovými i s videozáznamy či objemy stahovaných dat z internetových obchodů s hudbou a s filmy. Celkový odhad ICHE je, že by burzovní indexy měly stoupat a zavládnout by mohla býčí nálada.

10. prosinec ovlivní nepříznivý chronom, za kterého se zvýší riziko podvodů. Kvalita času není vhodná pro větší investice či pro koupi zboží trvalejší hodnoty.

12. – 20. prosince budou opět působit vcelku harmonické chronomy, za kterých by se měly obchody hýbat a na trzích by měla panovat býčí nálada, burzovní indexy by měly stoupat. Lidé by měli být schopni a ochotni ušetřené peníze investovat do akcií firem produkujících moderní technologie, do akcií leteckých a zbrojařských koncernů. V předvánočním shonu podle odhadu ICHE budou trhat rekordy prodeje výpočetní a komunikační techniky, mnout ruce si pravděpodobně budou i prodejci automobilů a různých technických „ vychytávek“.

21. prosince se mění kvalita času a lidé by těsně před vánoci měli změnit nálady a myslet spíše na pořízení něčeho praktického do domácností či na nákup potravin. Zavládnout by měla větší opatrnost.

27. - 31. prosince působit bude silný chronom, který určitý typ lidí vybudí ke zvýšené konzumaci lihových nápojů, ty vyspělejší pak budou investovat do povznesení své duše při poslechu kvalitní hudby nebo při návštěvě kulturních zařízení.

Chronomy specificky ovlivňující dění v naší republice jsou v prosinci 2017 extrémně pozitivně působící prakticky po celý měsíc. Takové žně jako v letošním prosinci již dlouho naši obchodníci nezažijí...

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR