Horoskop týdne od 13. do 19. listopadu 2017

Horoskop týdne od 13. do 19. listopadu 2017

V tomto týdnu bude na ekliptice dominovat znamení Štíra, ve kterém se bude kromě Slunce pohybovat i Venuše v konjunkci s Jupiterem a mezi čtvrtkem a sobotou se k nim ještě připojí Luna. Tyto vodní síly povzbudí svými harmonickými vazbami i silný Neptun ve znamení Ryb. Tyto konstelace vytváří kvalitu času ideální pro meditace, pro rozjímání nad smyslem života na Zemi, pro studium duchovní literatury či pro poslech kvalitní hudby. Kreativní jedinci budou líbáni múzami a mohou vytvořit díla nadčasové hodnoty, kulturní stánky by měly praskat ve švech. Zatímco vyspělejší jedinci budou poslouchat duchovní hudbu a rozjímat, ti méně vyspělí pak budou zvýšenou měrou popíjet lihové nápoje a vstřebávat do svých těl psychotropní látky. Konstelace specificky působící na Českou republiku ( tranzity ) jsou v tomto týdnu dosti náročné a lze při nich očekávat zvýšenou četnost havárií v dopravě i v průmyslu, do potíží by se mohly dostat i některé banky, na jejichž systémy pravděpodobně zaútočí hackeři, ovšem řádit mohou nejen viry počítačové, ale i biologické. Počet infekčních chorob na našem území zřejmě začne stoupat. ( Tranzitující Slunce v kvadrátech na Lunu, na Urana a na Saturna republiky ).Pondělí a úterý

Merkur pohybující se ve znamení Střelce vytvoří kvadraturu s Neptunem ve znamení Ryb a Venuše ve znamení Štíra bude v kvadrátu s Neptunem republiky ve znamení Lva, což může vnést chaos do toku financí i do toku informací.

Středa a čtvrtek

Tyto dny jsou pro naši republiku z astrologického hlediska dosti náročné, jelikož Slunce vytvoří kvadráty s Lunou a s Uranem republiky, Mars zase bude v kvadratuře na Jupitera republiky. Výsledkem pak mohou být karamboly na cestách i v mezilidských vztazích. Naše veřejnost může být pobouřena násilnými trestnými činy, loupežemi a odhaleními neetického chování významných osobností. Do potíží se může dostat letecká i železniční doprava. Našemu státu může být vyhrožováno arbitrážemi a sankcemi za neplnění podepsaných smluv.

Pátek až neděle

Pátek by měl být ještě ( z pohledu astrologického ) nejpohodovější den tohoto týdne, kdy by neměla váznout doprava, lidé by měli spolu dobře komunikovat a na naší politické scéně by mohli dojít k nalezení rozumných kompromisů i s ohledem na význam tohoto dne v české historii. ( Merkur sextil Mars, Venuše přechází přes Merkura republiky ). O víkendu a zejména pak v sobotu se projeví kvadratura Slunce na Saturna republiky, která může přinést nevlídné klima či zprávy o oslabení zdraví některé významné osobnosti.

 

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR