Horoskop týdne od 6. do 12. listopadu 2017

Horoskop týdne od 6. do 12. listopadu 2017

V tomto týdnu budou na horoskop naší republiky působit vcelku harmonické tranzity, které dávají slušnou šanci na sestavení rozumné vlády a na vyjednání její podpory. ( Venuše přechází přes Slunce republiky, Slunce bude v trigonu na Jupitera republiky ). Pro tentokráte by se rozhádaní jednotlivci či znepřátelené státy mohly dohodnout na rozumných kompromisech a zakopat válečnou sekeru. Nejvýznamnější mundánní konstelací ( platnou pro celý svět ) pak je trigon, který uzavře Saturn ve znamení Střelce s Uranem ve znamení Berana. V důsledku toho by konzervativní a poněkud rigidnější jednotlivci či státy mohly začít naslouchat novým, moderním trendům a naopak by radikální novátoři mohli přestat provokovat a začít se chovat konstruktivně. Snáze se bude hledat rovnováha mezi extrémy. Dominantní vliv znamení Štíra vybízí lidi ke studiu duchovních nauk a k zamýšlení se nad otázkami života a smrti, ke hledání smyslu života.Pondělí a úterý

V pondělí mezi 17. a 20. hodinou vytvoří Luna pohybující se znamením Blíženců opozici na Marse republiky ve znamení Střelce, což může vyvolat zvýšenou četnost karambolů na cestách i v mezilidských vztazích. Mimo tuto dobu by však komunikace neměla váznout a od úterních 11.44 hod bude Luna již procházet znamení Raka, ve kterém vládne a ještě večer se ocitne v trigonu s Jupiterem ve znamení Štíra, a to vytváří kvalitu času ideální pro důležitá jednání a pro rozhodování v zásadních otázkách.

Středa a čtvrtek

V těchto dnech vytvoří Slunce na své pouti ekliptikou harmonickou vazbu s Jupiterem republiky, což je příjemná konstelace přinášející našemu státu velké šance na úspěch ve vnitropolitických i v mezinárodních jednáních. Obchody by se měly hýbat a mezi lidmi by měl panovat převážně optimismus.

Pátek až neděle

O víkendu přejde Venuše přes Slunce v horoskopu České republiky a náš stát by měl jak v politické tak v ekonomické sféře dostávat pozitvně působící impulzy. Vyznamenat by se také měli naši umělci a vytvořit díla nadčasové hodnoty. Venuše se bude pohybovat v blízkosti Jupitera ve znamení Štíra, což vytváří kvalitu času ideální pro pokusy o oživení vztahů stávajících či pro navazování vztahů nových.

 

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR