Chronoekonomická analýza říjen 2017

Chronoekonomická analýza říjen 2017

1. až 5. října budou dění na burzách a ve světovém obchodě ovlivňovat vcelku pozitivně působící chronomy, které mohou přinášet nadprůměrné zisky farmaceutických koncernů a firem produkujících výživové doplňky. Lidé by měli být schopni a ochotni více investovat do svého vzdělání a do zdraví.

6. – 15. října ICHE ( Institut chronoekonomie ) předpokládá, že v přírodě i v společnosti může dojít k událostem, které rozkolísají trhy a mohou nastolit u investorů spíše medvědí nálady. Vyloučit nelze řádění živlů přírodních i teroristických, možné jsou výbuchy sopek, zemětřesení, sesuvy půdy a tsunami.

16. – 18. října by se mohly trhy začínat stabilizovat, prosperovat by mohl firmy se zabezpečovací technikou a společnosti zajišťujíc bezpečnost.

19. říjen je opět pro trhy i pro společnost náročnější den plný zvratů.

22. - 31. října budou působit pozitivně působící chronomy, které podpoří zejména firmy a společnosti, které vyrábí prostředky proti virům biologickým i počítačovým. Stoupat by měly akcie farmaceutických firem, které pravděpodobně vrhnou na trh nové generace léků proti dosud neléčitelným či jen velmi obtížně léčitelným chorobám. Velké zakázky by měly získat zbrojařské koncerny a bezpečnostní služby. Celkový odhad ICHE je, že by burzovní indexy měly stoupat a zavládnout by mohla zase býčí nálada.

Chronomy specificky ovlivňující dění v naší republice jsou v říjnu 2017 velmi pozitivní a dá se očekávat, že trhy vyhodnotí dopad říjnových parlamentních voleb spíše pozitivně a kurz koruny by mohl stoupat. Náš stát by v tomto měsíci měl zaznamenat velké úspěchy na poli ekonomickém i v mezinárodních vztazích. Vyznamenat se mohou kromě obchodníků i naši vědci a technici. Výjimkou pak je 5. – 8. říjen, kdy naopak nám může být vyhrožováno mezinárodními arbitrážemi a naši veřejnost mohou zneklidnit sporná rozhodnutí soudů či násilné trestné činy.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR