Chronoekonomická analýza září 2017

Chronoekonomická analýza září 2017

1. až 5. září se projeví velmi dynamické chronomy, za kterých by na burzách měla panovat spíše býčí nálada. Světlo světa mohou v těchto dnech spatřit převratné novinky vědy a techniky či vynálezy, které posunou lidstvo vpřed na poli technického pokroku. Pozitivní impulzy by především měly dostávat akcie firem produkujících moderní technologie podporující letecký průmysl a kosmonautiku. Nahoru by měly také jít akcie firem vyrábějící komunikační a výpočetní techniku.

5. - 7. září může být nálada investorů dosti rozkolísaná a stejně tak burzovní indexy. Přispět k tomu může řádění živlů přírodních ( zejména živlu vodního ) i teroristických. Tento chronom může také poškodit vodárenské společnosti, některé farmaceutické koncerny a producenty nápojů.

8. až 11. září budou opět ovlivňovat ekonomické dění u nás i ve světě ovlivňovat pozitivně působící chronomy, dávající dobrý předpoklad pro růst burzovních indexů a pro zvýšené objemy zobchodovaných akcií. Na burzách by měla panovat spíše „býčí“ než „medvědí“ nálada. Společností by měl vanout svěží vítr a u lidí převažovat optimismus a dobrá nálada.

13. až 15. září by měl být sentiment trhu dosti rozkolísaný a dají se očekávat velké výkyvy kurzů akcií logistických společností a stavebních koncernů. Přispět k tomu mohou živelné pohromy doprovázené ekologickými haváriemi. Vyloučena nejsou zemětřesení či výbuchy sopek doprovázená tsunami, požáry a výbuchy, sesuvy půdy či nábožensky motivované nepokoje.

16. - 18. září budou opět působit dynamické chronomy, za kterých by se měly obchody hýbat a na trzích by měla panovat optimističtější nálada.

19. – 30. září ovlivní spíše negativně působící chronomy ( genetické kódy časové struktury ), za kterých se mohou provalit zfalšované obchodní výsledky určitých firem, mnozí investoři se budou chtít z trhů stáhnout po ztrátě důvěry. Poškozeny mohou být zejména farmaceutické koncerny, či firmy produkující nápoje a silně rozkolísat se může trh s ropou a s ropnými deriváty. Rány díky politickým rozhodnutím může dostat mezinárodní obchod. Inicializovat se mohou obchodní války.

Chronomy specificky ovlivňující dění v naší republice jsou vcelku velmi pozitivně působící a měly by nám přinést úspěchy v oblasti ekonomické i v mezinárodních vztazích. Podepsány mohou být významné obchodní smlouvy, které napomohou ekonomické prosperitě i z dlouhodobého hlediska. Naši vědci a výzkumníci mohou patentovat vynálezy, které přinesou profit mnoha lidem. Naše měna by měla posilovat a naše burza by měla vykazovat větší objemy zobchodovaných akcií než obvykle..

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR