Horoskop týdne od 14. do 20. srpna 2017

Horoskop týdne od 14. do 20. srpna 2017

I v tomto týdnu bude Slunce postupovat ekliptikou znamením Lva v blízkosti Marse, což se již projevilo v minulých dnech vražednými horky, četnými požáry a chřestěním zbraní. Ani v tomto týdnu se situace z astrologického hlediska neuklidní, oleje do astrologického ohně pak přilije novoluní ve znamení Lva za úplného zatmění Slunce, ke kterému dojde 21. srpna. Pokojné obyvatele naší krásné planety jistě děsí militantní výroky Kim Čong-una a Donalda Trumpa. Další méně příjemnou zprávou je, že se Merkur dává do pohybu zpětným chodem ( setrvá v něm až do 6. září ), a to obvykle není dobrá zpráva pro světovou ekonomiku, výměna zboží a informací tak bude poněkud váznout.Pondělí a úterý

V pondělí mezi 15. a 17. hodinou vytvoří Luna v Býku kvadrát na Marse ve Lvu, v úterý pak mezi 3. a 11. hodinou vytvoří řadu kvadratur s Lunou, s Uranem a se Saturnem republiky. Výsledkem pak mohou být četné karamboly na cestách i v mezilidských vztazích.

Středa a čtvrtek

Ve středu Slunce přejde přes Lunu republiky a vytvoří opozici na Urana republiky ve Vodnáři a díky tomu můžeme na našem území očekávat dramatické děje v přírodě i ve společnosti. Lze předpokládat výpadky počítačových a rozvodných sítí, technika se bude vymykat zpod kontroly své obsluhy, lupiči mohou být zvýšenou měrou aktivní v přepadech bank či pošt. Na veřejnost se mohou provalit další případy korupce a neetického chování významných osobností našeho státu. V těchto dnech se postupně na ekliptice vytvoří velký kosmický kříž v pohyblivých znameních mezi Lunou v Blížencích, Saturnem ve Střelci, Merkurem v Panně a Neptunem v Rybách a díky tomu by klima v přírodě i v mezilidských vztazích mělo být velmi proměnlivé.

Pátek až neděle

O víkendu by měli zabodovat naši sportovci, vojáci a kriminalisté ve střetech se svými protivníky. ( Tranzitující Mars ve znamení Lva v trigonu na Marse republiky ve znamení Střelce ). Slunce ve znamení Lva vytvoří harmonické spojení s Venuší republiky ve znamení Vah, což přeje návštěvám galerií, koncertů a festivalů.

 

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR