Horoskop týdne od 7. do 13. srpna 2017

Horoskop týdne od 7. do 13. srpna 2017

Nejvýznamnější astrologická událost tohoto týdne nastává hned v pondělí, kdy nastává částečné zatmění Luny se středem ve 20.10 hod SELČ. ( Při dobrém počasí by mohlo být viditelné i na našem území ). Uzavírá se při něm opozice mezi Sluncem s Marsem ve znamení Lva a Lunou ve znamení Vodnáře. Svět tak může očekávat v následujícím měsíci pokusy o svržení vlád či režimů, vyloučit nelze ani rozsáhlé výpadky počítačových a rozvodných sítí. Do potíží se může dostat i letecká a železniční doprava. Problémy mohou mít hudební festivaly a hvězdy šoubyznysu při svých vystoupeních.Pondělí a úterý

Pondělí je úplňkovým dnem ( 20.10 hod ) za polostínového zatmění Luny, takže lze předpokládat, že citliví jedinci budou reagovat unáhleně na podněty a stoupat bude počet karambolů v mezilidských vztazích i na cestách. Výsledkem pak také mohou být rozkolísané akciové trhy. Dění u nás dramaticky ovlivní tranzitující Mars ve znamení Lva ocitající se v kvadrátu na Merkura republiky, což nám může mimo jiné přinést ostré mediální přestřelky mezi vládnoucí garniturou a opozicí a naše veřejnost může být zneklidněna násilnými trestnými činy.

Středa a čtvrtek

Od úterních 23.56 hod do pátečních 7.22 hod se bude Luna spolu s Neptunem pohybovat znamením Ryb, a to by mělo indikovat zvýšené vodní srážky, které doplní v určitých lokalitách chybějící vláhu.

Pátek až neděle

O víkendu by měli zabodovat naši sportovci, vojáci a kriminalisté ve střetech se svými protivníky. ( Tranzitující Slunce ve znamení Lva v trigonu na Marse republiky ve znamení Střelce ). Luna se bude pohybovat až do nedělních 12.40 hod znamením Berana, což přeje aktivnímu odpočinku při sportu a na cestách ).

 

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR