Horoskop týdne od 24. do 30. července 2017

Horoskop týdne od 24. do 30. července 2017

V tomto týdnu bude postupovat ekliptikou Slunce v konjunkci s Marsem ve znamení Lva, přičemž v přesné konjunkci dochází na stupni ekliptiky pro naši republiku velmi nebezpečném ( 4 – 5 stupňů ), jelikož se nachází k v kvadrátu na Slunce v horoskopu republiky ve znamení Štíra. V důsledku toho můžeme očekávat násilné trestné činy, které pobouří naši veřejnost, lupiči mohou trhat rekordy při přepadeních bank či obchodů a různé zlodějíčky nenechá v klidu majetek spořádaných spoluobčanů, kteří se rekreují na zasloužené dovolené. Vyloučit nelze ani oslabení zdraví či úmrtí významných osobností našeho státu, možné jsou i požáry a výbuchy nebo arbitráže. V první půli tohoto týdne se ocitne Venuše pohybující se znamením Blíženců v opozici na Saturna ve znamení Střelce, což poněkud ochladí klima v přírodě i v mezilidských vztazích.Pondělí a úterý

Merkur ve znamení Lva vytváří v těchto dnech harmonickou vazbu s Uranem ve znamení Berana, a to je konstelace, za které mohou spatřit světlo světa převratné novinky vědy a techniky.

Středa a čtvrtek

V těchto dnech Slunce s Marsem ve Lvu vytvoří kvadráty na Slunce republiky ve Štíru, takže náš stát se ocitá v palbě méně příjemných konstelací, za kterých se mohou odehrát na našem území dramatické děje ve společnosti i v přírodě. Vyloučit kromě v úvodu zmiňovaných situací nelze ani vraždy, výbuchy, těžké havárie a závaly v dolech.

Pátek až neděle

O víkendu by se měla u nás díky příznivému vlivu Venuše situace ve společnosti i v přírodě harmonizovat a vylepšovat. ( Venuše v Blížencích v trigonu na Venuši republiky ve Vahách ). Kulturní stánky by měly praskat ve švech a slušně navštěvovány by měly být i hudební festivaly.

 

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR