Horoskop týdne od 17. do 23. července 2017

Horoskop týdne od 17. do 23. července 2017

I v tomto týdnu bude Slunce postupovat ekliptikou v blízkosti Marse ve vodním znamení Raka ( Mars přechází do znamení Lva ve čtvrtek 20.7. v 14.19 hod a Slunce jej následuje v sobotu 22.7. v 17.15 hod SELČ ) a budou vytvářet kvadráty k Uranu v ohnivém znamení Berana. Výsledkem pak mohou být velmi neblahé děje jak v přírodě tak ve společnosti, které poškodí cestovní ruch a ekonomiku. Vyloučit nelze výbuchy sopek, zemětřesení doprovázené tsunami, možné jsou útoky teroristů na hromadné dopravní prostředky a na turisty v letoviscích. Je to takový test „karmy lidstva“ - to napětí na ekliptice se může vybít pouze prudkými bouřemi a náhlými zvraty počasí či sociálními nepokoji, pokud jsme se již poučili anebo dramatičtějšími ději pro případ nutných tvrdších lekcí...V tomto letním týdnu se bude pohybovat Jupiter znamením Vah v kvadrátu se svou pozicí v horoskopu České republiky ve znamení Raka a výsledkem pak mohou být méně příjemné děje, které poškodí naše renomé v očích spojenců v EU a nelze vyloučit ani vyhrožováním sankcemi vůči našemu státu v důsledku neplnění našich závazků a úmluv. Možné jsou jak mezinárodní arbitráže tak sporná rozhodnutí našich soudů, která popudí naši veřejnost. Rozkližovat se mohou zdánlivě pevná spojenectví a naše politická scéna pravděpodobně nebude schopna a ochotna dohodnout se na přijímání zákonných norem ku prospěchu většiny obyvatelstva.Pondělí a úterý

Hned první hodiny tohoto týdne jsou z astrologického hlediska velmi dramatické, jelikož Luna dostihne na své pouti ekliptikou Urana ve znamení Berana a to zrovna na stupni, který je v napětí se Sluncem a s Marsem ve znamení Raka, takže zatímco my v Evropě budeme ještě spát, může na jiných kontinentech docházet k neblahým dějům, jakou jsou teroristické činy či řádění ohnivého a vodního živlu. Venuše pohybující se znamením Blíženců vytvoří v těchto dnech kvadraturu s Neptunem ve znamení Ryb, což může vnést citový chaos a zmatky do mezilidských vztahů.

Středa a čtvrtek

Merkur ve znamení Lva vytváří v těchto dnech harmonickou vazbu se Saturnem ve znamení Střelce, takže by lidé měli spolu důstojně a uvážlivě komunikovat.

Pátek až neděle

Od čtvrtečního odpoledne do soboty včetně bude z pohledu astrologického zvýšené riziko karambolů v individuální i v hromadné dopravě, technika se bude vymykat zpod kontroly své obsluhy a dají se očekávat prudké bouře doprovázené výpadky rozvodných a počítačových sítí. ( Merkur přechází přes Lunu republiky a vytváří opozici na Urana republiky, Slunce v bude v kvadrátu na Urana mundánně ).

 

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR