Chronoekonomická analýza květen 2017

Chronoekonomická analýza květen 2017

První půli května pozitivně ovlivní dynamický chronom ( genetický kód časové struktury ) přející investicím do akcií firem produkujících nové technologie a to zejména v elektronice a v informatice. Světlo světa mohou spatřit převratné vynálezy, které změní výrazným způsobem trhy v automobilovém a v leteckém průmyslu či ve zbrojařství. Lidé by měli být schopni a ochotni investovat své volné finanční prostředky i do riskantnějších finančních operací.

11. květen je však pro investice či pro koupi zboží trvalejší hodnoty dosti nevhodným dnem. Nebezpečný chronom naznačuje možnost setkání se s podvodníky nebo chybný úsudek doprovázený následnými ztrátami.

16. až 25. května by měla být chronoekonomická situace stabilní, rozhádaní jednotlivci a znepřátelené státy dostanou velkou šanci k zakopání válečné sekery. Mohou být podepsány významné dohody, které prospějí světovému obchodu.

26. – 30. května se projeví mimořádně nebezpečný chronom, který může světu opět přinést dramatické děje v přírodě či teroristické činy, které poškodí zahraniční obchod. Vyloučit nelze výbuchy sopek, zemětřesení, prudké bouře, cyklóny či tsunami.

Chronomy specificky ovlivňující dění v naší republice jsou v květnu 2017 vcelku harmonické a měly by našemu státu přinášet úspěchy na poli ekonomickém i v mezinárodních vztazích. Výjimkou je situace mezi 12. až 20. května, kdy ICHE očekává negativní ovlivnění nálad investorů spojených s ději v zahraničí nebo mezinárodními soudními spory.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR