Chronoekonomická analýza října 2016

Chronoekonomická analýza říjen 2016

1. až 12. října budou dění na burzách a ve světovém obchodě ovlivňovat vcelku pozitivní chronoekonomické faktory přející zvyšování objemů zobchodovaných akcií, burzovní indexy by měly stoupat a mezi investory by měl panovat opatrný optimismus. Pozitivní akcie by měly dostávat akcie firem produkujících zábavu, showbyznys, módu a módní doplňky či šperky.

13. - 22. října se přiženou pomyslná chronoekonomická mračna vytvářející předpoklady pro velkou volatilitu na trzích. K nejistotě přispěje jak složitá geopolitická situace nebo činy teroristů tak možné živelní pohromy. Možné jsou i útoky na leteckou či železniční dopravu, rozkolísat se mohou akcie firem leteckých společností a firem produkujících techniku pro satelity a pro kosmonautiku. Možné jsou také výpadky počítačových a rozvodných sítí, a k tomu mohou přispět i útoky hackerů.

23. až 25. října by se chronoekonomická situace měla stabilizovat, rozhádaní jednotlivci a znepřátelené státy dostanou velkou šanci k zakopání válečné sekery. Mohou být podepsány významné dohody, které prospějí světovému obchodu

26. – 30. října se projeví mimořádně nebezpečný chronom, který může světu opět přinést dramatické děje v přírodě či teroristické činy, které poškodí zahraniční obchod. Napadeny mohou být elektrárny, kabely rozvádějící tok informací pro internet, plynovody, vodovody a ropovody. Pravděpodobně dojde k rozkolísání cen elektrické energie, ropy a letenek. Vyloučit nelze výbuchy sopek, prudké bouře, cyklóny či tsunami.

Chronomy specificky ovlivňující dění v naší republice jsou v říjnu 2016 vcelku harmonické a měly by našemu státu přinášet úspěchy na poli ekonomickém i v mezinárodních vztazích. Výjimkou je situace mezi 8. až 16. října, kdy ICHE očekává negativní ovlivnění nálad investorů spojených s ději v zahraničí nebo mezinárodními soudními spory. 30. a 31. října mohou být odhaleny případy korupce a zkreslování ekonomické situace významných firem, finančních institucí a bank.

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz
Design by Vanavi.com
Doporučujeme: Astrologická společnost ČR